Formulář E01 - Opravný interní formulář k veřejné zakázce

Název formuláře Opravný interní formulář k veřejné zakázceZobrazení veřejné zakázky

Název, druh a popis předmětu
Název: Rekonstrukce bytů a společných prostor v ulici Důlní č. p. 425, Bílina – Mostecké předměstí
Druh veřejné zakázky: Stavební práce
Stručný popis předmětu: Předmětem plnění zakázky je rekonstrukce bytů a společných prostor v objektu Důlní č. p. 425, Bílina – Mostecké předměstí. Jedná se o pět bytů s jednou obytnou místností o výměře od 16,29 m2 do 32,87 m2, které jsou umístěny v přízemí a v 1. patře budovy. V bytech dojde k výměně výplní stavebních otvorů (oken a dveří) – nové výplně do stávajících otvorů ve shodných rozměrech, s lepšími tepelněizolačními vlastnostmi, výměna podlahových krytin v jednotlivých bytech za krytinu nenáročnou na údržbu a odolnou vůči mechanickému poškození a dle potřeb výměna stropních osvětlovacích těles, radiátorů a výmalba stěn a stropů.
Dále místnost v přízemí, která v současné době slouží jako prádelna s výměrou 13,14 m2, jež plánuje zadavatel rekonstruovat na společnou kuchyň s prádelnou. Zde se jedná o výměnu oken a dveří za nové (do stávajících otvorů ve shodných rozměrech), nové rozvody vody a odpadu (zachování možnosti umístění několika praček podstavných pod kuchyňskou linku), výměna podlahové krytiny, výmalba stěna a stropu, nové elektroinstalace a stropní osvětlovací tělesa, instalace kuchyňské linky (základní provedení) s dvojdřezem a 2 x volně stojící elektrický sporák s litinovými plotnami (lze umístit na protilehlou stěnu) vč. keramických obkladů za linkou a potřebným základním nábytkem (jídelní stůl s židlemi – 4 ks), nový radiátor.
Sociální zařízení (sprchy a toalety), které zadavatel plánuje rekonstruovat, se nacházejí jak v přízemí, tak v 1. patře. V každém patře se nachází vždy umývárna o výměrách 15,55 m2 až 16,33 m2, a WC o výměře 13,91 m2. V místnostech dojde k výměně oken a dveří za nové (do stávajících otvorů ve shodných rozměrech), renovaci rozvodů vody a odpadu, výměně původního sanitárního vybavení za nové sprchové kouty, umyvadla a toaletní mísy tak, aby prostory vyhovovaly minimálním hygienickým standardům, nové obklady stěn a podlah, výměna radiátorů a odvětrávání.
Místo plnění: Ústecký kraj
Most
Teplice
Adresa kontaktního místa
Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na: prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://zakazky.bilina.cz)
Kontakt:
Hodnota, dokumentace, zadávací řízení
Režim veřejné zakázky: VZ malého rozsahu
Druh zadávacího řízení: VZMR III. Kategorie
Elektronické podpisy:

Zadávací dokumentace: neomezený a přímý dálkový přístup
Kvalifikační dokumentace: žádná (resp. je součástí zadávací dokumentace)
Způsob zahájení: dle interních předpisů
Datum předložení nabídky: 20.07.2022 16:00
Datum zahájení: 17.06.2022 10:23
Důvěrné informace:
Informace o zadání zakázky: